Комфортлайн вікна

“Віконда КЛАСІК”

Один з найбільших українських виробників вікон компанія “Віконда” пропонує вироби з профілю “Віконда Класік”, які поєднують в собі простоту, надійність та практичність.

Дані вікна є найкращим рішенням за співвідношенням ціна/якість, тому рекомендовані для засклення лоджій, балконних блоків, офісних перегородок, промислових та житлових приміщень.

Комфортлайн вікна

“Віконда Термо”

Віконна система “ВікондаТермо” є енергоощадною високого класу якості. Вона рекомендована до застосування при заскленні житлових приміщень, промислових будівель й споруд, де існує потреба в оптимальному співвідношенні тепло/якість/ціна.

Якість вікон з профільної системи “Віконда Термо” підтверджена сертифікатом німецького Інституту віконних технологій ift-Rosenheim.

Комфортлайн вікна

“Віконда Котедж”

Профільна віконна система для вікон нового покоління, створена для сучасних споживачів, які приділяють увагу питанням енергоощадження, а також цінують тепло і затишок у своєму домі. Вікна з профільної системи «Віконда Котедж» ідеальне рішення для котеджів, квартир з утепленими стінами, енергоефективних будинків, створених за принципом “passive house”.

Установка таких вікон дозволяє заощадити у 2,5 раза більше тепла в приміщенні, в порівнянні зі стандартним вікном з трикамерної профільної системи.

Профільні системи

ПрофільКількість камерМонтажна ширина, ммКоефіцієнт опору теплопередачіФурнітура

“Віконда КЛАСиК”

4600,81Winkhaus activPilot

Siegenia-Aubi

AXOR Komfort Line K3

“Віконда термо”

6701,08Winkhaus activPilot

Winkhaus activPilot Select

Siegenia-Aubi

AXOR Komfort Line K3

“Віконда котедж”

6821,45Winkhaus activPilot

Winkhaus activPilot Select

Siegenia-Aubi

Технічні переваги

“Віконда КЛАСиК”

“Віконда термо”

“Віконда котедж”

Товщина
склопакету, мм
24/3224/32/4044
Три контури
ущільнення
Сучасні штапики
13 мм зміщення осі
фурнітурного пазу
Посилене
армування