КОМФОРТLINE

Про нас

Компанія “КомфортLine– появилась на ринку ще в далекому 2005 році. Найголовніше завдання нашої фірми – це виготовлення та встановлення високоякісних ,броньованих вхідних та міжкімнатних дверей, не тільки стандартних розмірів, але й за індивідуальними розмірами покупця.

Швидке прийняття замовлення, заміри та консультації наших фахівців, великий асортимент товару на складі є нашими великими перевагами над іншими виробниками.

КОМФОРТLINE

ЧОМУ Комфортline

Ми виготовляємо нашу продукцію маючи набутий багаторічний досвід наших спеціалістів і використання у виробництві новітніх технологій та сучасного устаткування. Контроль якості на усіх етапах виробництва гарантує нашим покупцям довговічність, впевненість та надійність.

Широкий асортимент Ви можете переглянути на нашому сайті, де все конкретно описано по кожній моделі – з чого вона складається, який вибрати колір та малюнок.

ПРИЧИНИ ОБРАТИ КОМФОРТLINE

  • Komfotline company

    Якщо у Вам потрібно оформити замовлення за власними потребами, спеціалісти КомфортLine знімуть заміри, візьмуть до уваги ваші побажання щодо комплектації та дизайну, а також проведуть високо кваліфіковане сервісне обслуговування з доставкою та монтажем.

  • Komfotline company

    При виборі дверей є багато важливих моментів на які покупці часто не звертають уваги, тому ми візьмемо всі клопоти на себе. Основні важливі ознаки це міцність самої конструкції, вологостійкість, звукоізоляція та яку гарантію пропонує виробник.

  • Komfotline company

    На даний час для зовнішньої та внутрішньої декоративної накладки дверей є багато різних зразків конфігурацій та кольорів, на нашому складі підібрані найбільш розповсюджені кольори та малюнки, гаму яких ми сформували в ході досліджень, протягом багатьох років роботи на ринку України.